Ceník služeb

 

Zhotovení itineráře (programu) cesty

Dlouhodobě žiji v Kostarice, proto bohužel nemohu nabídnout osobní schůzku v Česku. Pravidelně kontroluji emailovou poštu, takže zašlete-li mi Vaši poptávku, během pár dní Vám odpovím. Na základě Vašich přání sestavím itinerář cesty (doba zpracování dle rozsahu cesty). Po zaplacení dohodnuté částky za zpracovaní, Vám zašlu vyhotovený program s poznámkami a vysvětlivkami. Na základě domluvy (telefon, email, skype) provedu úpravy a změny v programu podle Vašich přání vedoucí k celkovému vyladění celé cesty. Poté obdržíte konečný itinerář (program) cesty.
Pokud máte zájem, nabízím Vám i své průvodcovské služby. Mohu pomoci se zajištěním pronájmu vozu, minibusu, rezervace ubytování, místních průvodců, organizovaných výletů atd. Dle Vašich přání je možné i přímo rezervovat jednotlivé hotely a služby. V tomto případě, je však nutná předplatba všech objednaných služeb, neboť většina provozovatelů turistických služeb žádá při závazné rezervaci i její předplatbu.

Cena za zhotovení itineráře (programu) cesty - cena dle délky pobytu:

  1 - 14 dní - 3.500 Kč
15 - 22 dní - 5.060 Kč
23 - 30 dní - 6.000 Kč
každý další týden navíc + 1.050 Kč

Průvodcovské služby:

Náklady na cestu (doprava, ubytování, strava, vstupné) + USD 80 / den
Minimum: 3 dny

Asistenční služby:

Chcete-li mít klidnou dovolenou, nabízím Vám i své 24 hod. asisteční služby během Vaší cesty po Kostarice pro případ zdravotních problémů, ztráty dokladů/zavazadel, v případě krádeže, autonehody apod. za cenu Kč 1000,--/týden/pobytu.

 

Jaké ceny můžete na Kostarice očekávat?

Ceny v Kostarice jsou velmi podobné cenám v České republice či je o něco převyšují - jejich stručný přehled naleznete na stránce O Kostarice